"Keloğlan Yeni Masal" 7 Eylül'de sinemalarda


 

"Keloğlan Yeni Masal" 7 Eylül'de sinemalardaTürk masalının tanınmış kahramanlarından Rüştü Asyalı ile hafızalara kazınan "Keloğlan" TRT ortak yapımı yeni versiyonuyla 7 Eylül'de sinemaseverlerle buluşacak.Saçsız başı, pratik zekası ve iyi ahlakıyla tanındı, gönüllerde taht kurdu. Türk masalının tanınmış kahramanlarından biri o: Keloğlan


 

TRT ve Kültür Bakanlığı desteğiyle hazırlanan film 7 Eylül'de vizyona girecek.


 

Animasyon, görsel efektler ve gerçek dünya ile harmanlanarak yapılan masalsı bir dünya ile Türk sinemasına yeni bir soluk getirecek 'Keloğlan Yeni Masal' vizyona giriyor.


 

Masal kahramanı "Keloğlan"ın doğayı ve hayvanları korumak adına verdiği mücadeleyi anlatan film, yenilenen yüzüyle merak uyandırıyor.


 

"Keloğlan" karakteriyle bu kez yeni bir isim sinemaseverlere merhaba diyor. O da 19 yaşındaki Atilla Doğukan Türkyılmaz.


 

“Kürkler yalnızca hayvanlara aittir” sloganıyla vizyona girmeye hazırlanan filmde Yağmur Ün, Asuman Dabak, Kaya Akkaya, Yakup Yavru ve Esvet Şahin de rol alıyor.


 

Filmin çekimleri, 40 mekanda, 18 günde tamamlandı.


 

Filmdeki yeni karakterlerden biri de Arif. Onu temsil eden ise Esvet Şahin.


 

Merakla beklenen 'Keloğlan - Yeni Masal' filmi, 7 Eylül'de sinema izleyicisiyle buluşacak.


 

Kaynak: trthaber.com

Yazdır Arkadaşına gönder
Okunma : 352
 

2019 © HerCocuk.org | Hakkımızda | İletişim | Yardım

Bu site Kaliteweb Web Hosting sunucularında barındırılmaktadır. Kiralık sunucu hizmeti Sunucuturkiye tarafından sağlanmaktadır.