Şuan buradayım: Ana Sayfa |  
 | 
İlginç Haberler
 | 
HerÇocuk Haberleri

Anadolu Oyuncak Müzesi'nde Cumhuriyet Bayramı


 

Anadolu Oyuncak Müzesi'nde Cumhuriyet Coşkusu

 

 

Antalya - Kepez Belediyesi tarafından Anadolu Oyuncak Müzesi’nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri düzenlendi.

 

 

Kepez Belediyesi Anadolu Oyuncak Müzesi’ni ziyarete gelen çocuklara farklı bir Cumhuriyet Bayramı kutlaması heyecanı yaşattı. Dokuma Park’taki müzeye gelen çocuklara, Türk bayrağı ve tişört hediye edilirken, Tük bayrağı motifleri yüz boyama tekniği ile de çocukların yüzlerine işlendi. Minik ziyaretçiler ücretsiz olan müzede, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 94’üncü yıldönümünü farklı bir heyecanla kutlamış oldular.Heyecanlarına ortak olduEşi Ayşe ve kızı Zeynep Tütüncü ile birlikte müzeye gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çocukların bayram heyecanına ortak oldu. Minik misafirlerine müzedeki sergiler hakkında bilgi veren Tütüncü, isteyen herkes ile hatıra fotoğrafı çektirdi.Farklı kutlamalarla da yapılmalıMüzeye gelen çocukların bayramı bambaşka bir hareketlilikle yaşadığına dikkat çeken Başkan Tütüncü, “Bence resmi törenler dışında bu tarz kutlama etkinliklerini ne kadar attırırsak, çocukların hafızalarında o kadar hatıralarla bayramımız süslenir. Onlarla geziyoruz, eğleniyoruz” dedi.KAYNAK: milliyet.com.tr

Yazdır Arkadaşına gönder
Okunma : 530
 

2019 © HerCocuk.org | Hakkımızda | İletişim | Yardım

Bu site Kaliteweb Web Hosting sunucularında barındırılmaktadır. Kiralık sunucu hizmeti Sunucuturkiye tarafından sağlanmaktadır.