Şuan buradayım: Ana Sayfa |  
 | 
Haberiniz Olsun!
 | 
HerÇocuk Haberleri

Gezici Çocuk Dünyası aracı Bergama'da


 

Gezici Çocuk Dünyası aracı Bergama'da

 

 

İZMİR'in Bergama ilçesi Atatürk Mahallesi'ndeki çocuk parkına, 4-6 yaş aralığındaki 40 çocuğa eğitim verilmesi amacıyla Gezici Çocuk Dünyası aracı getirildi.


 

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Gezici Çocuk Dünyası Projesi, Bergama Belediyesi'nin işbirliği ile Atatürk Mahallesi'nde bulunan çocuk parkında uygulanmaya başladı. Okul öncesi çocuklara yönelik eğitim projesi kapsamında hizmete giren Gezici Çocuk Dünyası aracı Bergama'ya park etti. Gezici araç Fevzipaşa, Gaziosmanpaşa ve Atatürk Mahallesi'nden okul öncesi 4-6 yaş aralığındaki 40 çocuğa eğitim vermeye başladı. Sekiz hafta sürecek okul öncesi eğitimi için Bergama Belediyesi tarafından 2 öğretmen görevlendirildi.


 

Gezici Çocuk Dünyası Projesi ile nitelikli ve yenilikçi okul öncesi eğitim hizmeti verilmesi amaçlandığını belirten CHP'li Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç; "İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal projeleri arasında yer alan gezici çocuk dünyası projesi ile okul öncesi çocuklarımıza nitelikli eğitim hizmeti verilmesi amaçlandı. Bu proje çocuklarımıza daha aydınlık yarınlar bırakmak adına çok değerli bir proje. Çünkü çocuklarımız bizim geleceğimiz" dedi.


 

KAYNAK: hurriyet.com.tr

Yazdır Arkadaşına gönder
Okunma : 906
 

2018 © HerCocuk.org | Hakkımızda | İletişim | Yardım

Bu site Kaliteweb Web Hosting sunucularında barındırılmaktadır. Kiralık sunucu hizmeti Sunucuturkiye tarafından sağlanmaktadır.