Şuan buradayım: Ana Sayfa |  
 | 
Helal Olsun!
 | 
HerÇocuk Haberleri

Öğrencilerin Oyuncak Mutluluğu


 

Öğrencilerin Oyuncak Mutluluğu

 

 

Battalgazi Belediyesi tarafından başlatılan ‘Oyuncak Kardeşliği’ projesi kapsamında Gazi İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı oyuncaklar, Hasırcılar İlkokulu öğrencilerine teslim edildi.

 

 

Battalgazi Belediyesi tarafından başlatılan ‘Oyuncak Kardeşliği’ projesi kapsamında il ve ilçe merkezi dışında bulunan okullardaki öğrenciler oyuncaklarla buluşturuluyor. Proje kapsamında Gazi İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan oyuncaklar, Battalgazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Hasırcılar İlkokulu öğrencilerine teslim edildi. Oyuncakların öğrencilere teslimi esnasında renkli görüntüler yaşanırken oyuncakları alan Hasırcılar İlkokulu öğrencileri, büyük mutluluk yaşadı. Hasırcılar İlkokulu Müdürü Aziz Aydoğmuş, Battalgazi Belediyesi tarafından başlatılan ‘Oyuncak Kardeşliği’ projesinin önemine dikkat çekerek, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve ekibine teşekkür etti. Aydoğmuş, “Bu tür etkinliklerin hem çocuklarımız, hem de bizler gibi merkezden biraz daha uzak olan okullar için değişik bir etkinlik. Bu oldukça eğlenceli oluyor çocuklarımız için. Benzer etkinlikleri tekrar okulumuzda görmek isteriz” şeklinde konuştu.

 

 

KAYNAK: milliyet.com.tr

Yazdır Arkadaşına gönder
Okunma : 660
 

2018 © HerCocuk.org | Hakkımızda | İletişim | Yardım

Bu site Kaliteweb Web Hosting sunucularında barındırılmaktadır. Kiralık sunucu hizmeti Sunucuturkiye tarafından sağlanmaktadır.