Şuan buradayım: Ana Sayfa |  
 | 
Haberiniz Olsun!
 | 
HerÇocuk Haberleri

Haberiniz Olsun!

Beyşehir Belediyesi’nden parka kitap ve oyuncak kumbarası

Beyşehir Belediyesi tarafından, Beyşehir ilçe merkezindeki Vuslat Park’ta bir parka kitap ve oyuncak kumbarası konuldu.

Devamı »

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası beyaz perde için gün sayıyor

TRT'nin sevilen çizgi film serisi "Rafadan Tayfa" uzun zamandır beklenen sinema uyarlamasıyla 26 Ekim'de vizyona girecek.

Devamı »

TRT Çocuk'tan 2 yeni mobil oyun

Türkiye'nin en çok izlenen çocuk kanalı TRT Çocuk tarafından geliştirilen 2 yeni mobil oyun ile çocuklar eğlenirken öğrenecek.

Devamı »

Küçük Mira fabrika işçilerinin işini kolaylaştıracak robot geliştirdi

Eskişehir'de 10 yaşındaki Mira Küçük, yazılımını ve montajını kendi yaptığı, herhangi bir labirent yapıda yolunu bulabilen robot geliştirdi.

Devamı »

19 farklı masal kahramanının yer aldığı "Masal Parkı"nı çocuklar açtı

Bolu Belediyesi'nin 16 bin metrekare alan üzerine yaptırdığı ve içinde 19 farklı masal kahramanının yer aldığı "Masal Parkı" açıldı.

Devamı »

Çocuklar sokak hayvanları için bileklik yapıp satıyorlar

Karabük’te, yaşları 4 ile 12 arasında değişen 4 kız çocuğu, sokak hayvanlarına yardımda bulunmak için kendi yaptıkları bileklikleri satıyor.

Devamı »

"Köy Sineması" çocuklar için perde açıyor

Yozgat Valiliği'nin oluşturduğu gezici sinema, köylerde yaşayan ve hayatında hiç sinemaya gitmemiş çocukları beyaz perdeyle tanıştırıyor.

Devamı »

Çocuklar bir günlüğüne "arkeolog" oldu

Çanakkale'de, yaşları 7 ile 17 arasında değişen bir grup öğrenci, Troya Antik Kenti'ndeki simülasyon alanında temsili kazı çalışması yaptı.

Devamı »

"Nikola Tesla Müzesi" Türkiye'ye geliyor

Dünyaca ünlü mucit, fizikçi ve elektrofizik uzmanı Nikola Tesla'nın Sırbistan'da bulunan Tesla Müzesi'nde sergilenen özel eşya ve icatları Türkiy... Devamı »

Kardeşleri için oyuncak üretiyorlar

İstanbul Bağcılar Belediyesi Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi'nde bulunan ve yaşları 8 ila 13 arasında değişen Da Vinci Kulübü üyesi 240 öğrenci, ahşap oyuncak &... Devamı »

Sayfalar : |  Sonraki »

2018 © HerCocuk.org | Hakkımızda | İletişim | Yardım

Bu site Kaliteweb Web Hosting sunucularında barındırılmaktadır. Kiralık sunucu hizmeti Sunucuturkiye tarafından sağlanmaktadır.