Şuan buradayım: Ana Sayfa |  
 | 
Haberiniz Olsun!
 | 
HerÇocuk Haberleri

Haberiniz Olsun!

Çocukların hayal dünyaları masallarla süsleniyor

Bursa'da Nilüfer Belediyesi, çocukların hayal dünyalarının gelişmesi ve yazma alışkanlığı kazanmaları için “Masal Atölyesi” adıyla eğitimler düz... Devamı »

Yerli Malı haftası neden kutlanır? (2017) şiirleri ve sözleri

Yerli Malı Haftası, Türkiye'de okullarda kutlanacak. Yerli Malı Haftası'na hazırlık yapmak isteyen öğrenciler, Yerli Malı Haftası'nın ne zaman kutlanacağını araştırıyor.Devamı »

Aybüke öğretmenin adı kütüphanede yaşatılacak

Muş'ta, üniversite öğrencileri ile KÖY-GEL-DER iş birliğinde merkeze bağlı bir köy okulunda oluşturulan kütüphaneye, şehit öğretmen Şenay Aybüke Yal&c... Devamı »

Çocuk yazar olur mu?

Merhaba çocuklar... Daha önce hiç yazı yazmayı denediniz mi? Masal, hikâye veya bir başka şey? Çocuk yazar olur mu? İşte bu soruların cevabı.... 

... Devamı »

Nijer'e gönüllü giden Türk doktorun gözyaşları

Bir Türk doktorunu gözyaşlarına boğan olay, dünyanın en yoksul ülkelerinden biri olan Nijer'de yaşandı.

Devamı »

"2. Çocuk Kitapları Fuarı" başladı - 14 Kasım 2017

İstanbul sondakika haberleri "Dünya Çocuk Kitapları Haftası" kapsamında Bağcılar'da düzenlenen "2. Çocuk Kitapları Fuarı" açıldı. 

... Devamı »

Suriyeli yetimler geleceğe Çocuk Yaşam Merkezi'nde hazırlanıyor

Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde 100 dönüm arazi üzerine inşa edilen "Çocuk Yaşam Merkezi"nde 340 yetim, 55 villa tipi evde eğitimden rehabilitasyona her t&... Devamı »

Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ne 3 milyon ziyaretçi

Büyüklüğü ve barındırdığı türler bakımından dünyanın önde gelen hayvanat bahçeleri arasında yer alan Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ni, 3 milyon ... Devamı »

Oyuncak Müzesi Sergisi Düzce'de

İstanbul Oyuncak Müzesi, 31 Ekim – 12 Kasım tarihleri arasında Düzce Krempark AVM'de ziyaretçilerini nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor.

Devamı »

"14. Çocuk Filmleri Festivali" başladı

TÜRSAK Vakfı'nca düzenlenen "14. Çocuk Filmleri Festivali", "Çünkü hayaller uçar, sınır tanımaz" sloganıyla minik sinemaseverlerl... Devamı »

Sayfalar : |  Sonraki »

2018 © HerCocuk.org | Hakkımızda | İletişim | Yardım

Bu site Kaliteweb Web Hosting sunucularında barındırılmaktadır. Kiralık sunucu hizmeti Sunucuturkiye tarafından sağlanmaktadır.