Şuan buradayım: Ana Sayfa |  
 | 
Yuh Olsun!
 | 
HerÇocuk Haberleri

Yuh Olsun!

Gıdalara Yapılan Katkılar !

Dünya çapında 100’e yakın ülkede kalite ve güvenlik hizmetleri sunan uluslararası bir şirketin Türkiye’de birçok gıda ürünü üzer... Devamı »

3 adet yorum var

Hırsız polis karakolunu soydu!

Şimdiye kadar bir birinden ilginç hırsızlık olaylarını okumuştuk. Ancak böyle bir hırsızlık ilk defa yaşandı. Gözü dönmüş hırsızın gözüne kestirdiği yer... Devamı »

8 adet yorum var

Bir tavuk parçasına 8 bin dolar!

Dışı çıtır kaplamalı tavuk parçası, ABD'nin kurucu başkanlarından George Washington'ın madeni para üzerindeki fotoğrafına benzediği gerekçesiyle internet ü... Devamı »

17 adet yorum var

Hüngür hüngür ağlıyor

Fotoğraftaki küçük kız, Afgan bir sığınmacı. Karnını doyurabilmek için tek umudu olan yemek fişi başka bir çocuk tarafından çalınınca göz yaşlarına eng... Devamı »

12 adet yorum var

Evinden 6 kamyon çöp çıkartıldı.

Çanakkale'nin Biga ilçesinde yalnız yaşayan bir kişinin evinden 6 kamyon çöp çıkarıldı. ..

Devamı »

24 adet yorum var

Oğlunu otobüste unuttu

Çorum'da dalgın anne, uyuyakalan 10 yaşındaki oğlunu otobüste unuttu. ..

Devamı »

21 adet yorum var

Çatapata DİKKAT !

Bahçelievler'de bir ilköğretim okulunda öğrenim gören 20 öğrenci şekerleme zannettikleri patlayıcıdan yedikten sonra zehirlendi...

Devamı »

2 adet yorum var

Patlayıcı oyuncaklara DİKKAT !

Sevgili çocuklar bu haberi okuyup ders almanızı ,patlayıcı oyuncakların (torpil, maytap gibi) ne gibi sonuçlar doğuracağını görüp, bu tür yanıcı ve patlayıcı oyuncak... Devamı »

3 adet yorum var

En aptal o seçildi

İngiltere’de halk ülke çapında şiddetli yağışlarda mağdur olmamak için önlem alırken, Sunderland’da bir baba, çocuğuyla sahilde gezintiye çıktı.... Devamı »

17 adet yorum var

Almanya diye İstanbul'da bırakıp kaçtılar

Şener Şen ve İlyas Salman'ın başrollerde oynadığı filmde bir grup işçi kaçak yollarla Almanya'ya gitmeye çalışıyordu. Ancak Kendilerini Almanya'ya ulaştıracağını... Devamı »

4 adet yorum var

Sayfalar : |  Sonraki »

2019 © HerCocuk.org | Hakkımızda | İletişim | Yardım

Bu site Kaliteweb Web Hosting sunucularında barındırılmaktadır. Kiralık sunucu hizmeti Sunucuturkiye tarafından sağlanmaktadır.