Şuan buradayım: Ana Sayfa |  
 | 
Helal Olsun!
 | 
HerÇocuk Haberleri

Helal Olsun!

Minik eller Mehmetçik için semaya kalktı

Kütahya'daki tüm ilkokul öğrencileri, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Mehmetçik için aynı saatte dua etti.

Devamı »

400 çocuğun yaptığı ebru çalışması rekorlar kitabına girdi

Hatay'da mayıs ayında okul öncesi öğrenim gören 400 çocuğun yaptığı 100 metrekarelik ebru çalışması Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.

Devamı »

Yolda 15 bin lira bulan çocuk parayı sahibine teslim etti

Sinop'ta evine giderken yolda içinde 15 bin lira olan çanta bulan 13 yaşındaki ortaokul öğrencisi, belediye görevlileri aracılığıyla parayı sahibine teslim etti.

... Devamı »

Kuşlar için ilçeyi yuvalarla donattılar

Kuşların kışın soğuk havadan etkilenmemesi için yaptırılan yuvalar, ilçedeki elektrik direkleri ve ağaçlara monte edildi.

Devamı »

Öğrenciler, Kendi İcatları Oyuncak Arabalarla Yarıştı

Kütahya’nın Çavdarhisar Ortaokulu öğrencileri kendilerinin tasarlayıp yaptıkları oyuncak arabalarla yarıştılar. Çavdarhisar ortaokulunda yapılan etkinlik heyecanlı ... Devamı »

Lise öğrencisi Özdemir engel tanımıyor

Doğuştan belden aşağısı tutmayan lise öğrencisi Mehmet Emre Özdemir, okul hayatındaki başarısını halterde altın madalyayla taçlandırmak için aralıksız çalışıyor.Devamı »

Dünyada bir ilk! İşte Eksoskeleton!

Engelli çocukların yürüyebilmesi için yapılan ve taşınabilir olmasından dünyada ilk olduğu belirtilen (giyilebilir mekanik dış iskelet) İspanya'nın Barselona ken... Devamı »

Kediler için her sabah balık avına gidiyor

Erzurum'da yaşayan 78 yaşındaki emekli Ali Sayın, 21 yıldır nehirden tuttuğu balıklar ve kasaptan aldığı etlerle aralarında sokaktakilerin de bulunduğu kedileri besliyor.

Devamı »

Liseliler çocukların hayallerini gerçekleştiriyor

Manisalı lise öğrencileri, harçlıklarından artırdıkları parayla odalarını baştan aşağı yeniledikleri ihtiyaç sahibi eğitim çağındaki çocukların yüzün&u... Devamı »

Çakıl taşları engelli öğrencilerin ellerinde hayat buluyor

Siirt'te aldıkları eğitimle çakıl taşlarından resim ve küçük heykeller yapan zihinsel engelli öğrenciler, yetenekleriyle hayranlık uyandırıyor.

Devamı »

Sayfalar : |  Sonraki »

2018 © HerCocuk.org | Hakkımızda | İletişim | Yardım

Bu site Kaliteweb Web Hosting sunucularında barındırılmaktadır. Kiralık sunucu hizmeti Sunucuturkiye tarafından sağlanmaktadır.