Duyduk Duymadık Demeyin!

15 Temmuz’un en küçük gazisi o geceyi anlattı

15 Temmuz hain darbe girişiminde ailesiyle gittiği Vatan Caddesi’nde koluna gelen kurşunla yaralanarak gazi olan 10 yaşındaki Batuhan Çetiner, o gece yaşadıklarını anlattı. Devamı »

Engelli öğrencilerin 1 günlük polislik heyecanı

Rize'de "Engelliler Haftası" kapsamında düzenlenen etkinlikle 13 engelli, 1 günlüğüne polis oldu.

Devamı »

Senegalli çocuklar eşeklerini yarıştırdı

Senegal'in Thies kentinde 4 Nisan Bağımsızlık Günü kutlamaları kapsamında düzenlenen yarışma, renkli görüntülere sahne oldu.

Devamı »

112 Acil Sağlık Hizmetleri'ne mektup yazan öğrenciye sürpriz

İlk yardım uygulamalarını öğrenmek isteyen Defne Aydın'ın davet mektubu yazdığı 112 ekipleri, küçük kızın okuluna giderek eğitim verdi.

Devamı »

Türkiye, kurak coğrafyalara "can suyu" oluyor

Dünyada 2 milyardan fazla insan temiz su sorunu yaşıyor. Türkiye, hayata geçirdiği projeler ve açtığı kuyularla suya hasret insanların yüzünü güld&uum... Devamı »

Keçilerine türkü söyleyen çoban, sosyal medyada ilgi odağı oldu

Rize'de keçi çobanlığı yapan 25 yaşındaki Ali Güney'in türkü söylerken hayvanların etrafında toplanmasını yansıtan görüntüler, beğeni top... Devamı »

16 yaşındaki Altirikli, 7 çeşit müzik enstrümanını çalabiliyor

Mersin'de 16 yaşındaki lise öğrencisi Ahmet Altirikli, darbukadan saza, gitardan piyanoya ve deften kemana kadar 7 çeşit müzik enstrümanını başarıyla çalıyor.Devamı »

Suriyeli miniklerin umut ışığı: 'Seyyar sınıf'

Hatay'da hayata geçirilen "Seyyar Okul Projesi" kapsamında şehir merkezine uzak yerlerde yaşamlarını sürdüren Suriyeli miniklerin ayağına kadar anaokulu eğitimi g&... Devamı »

Bu okulda 33 ikiz, bir üçüz öğrenci var

İzmir’in Buca ilçesindeki Makbule Süleyman Alkan Ortaokulunda tam 33 ikiz ve bir üçüz bulunuyor. İkiz öğrenciler, Guinness Rekorlar Kitabına başvuru yapac... Devamı »

Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması yeni bölümü ile TRT1'de

Türk televizyonculuk tarihinde bir ilk olan ‘Kur’an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması’yeni bölümü ile Perşembe akşamı 22.10’da TRT1’de.Devamı »

Sayfalar : |  Sonraki »

2018 © HerCocuk.org | Hakkımızda | İletişim | Yardım

Bu site Kaliteweb Web Hosting sunucularında barındırılmaktadır. Kiralık sunucu hizmeti Sunucuturkiye tarafından sağlanmaktadır.