Duyduk Duymadık Demeyin!

Çocuklar, Rafadan Tayfa ekibiyle TRT'nin özel gösteriminde buluştu

TRT Çocuk'un beğenilen çizgi filmlerinden Rafadan Tayfa'nın ilk sinema uyarlaması beyaz perdede büyük beğeni topluyor.

Devamı »

Gezginler, Van'daki çocuklar için "mutluluk" taşıdı

Ankara'dan Van Gölü Ekspresi ile yola çıkan 195 gezgin, sırt çantalarına yükledikleri oyuncak, kıyafet ve kitapları Van'daki çocuklara hediye etti.Devamı »

“Haydi Çocuklar Camiye” projesine katılan çocuklar ödüllendirildi

Şahinbey Belediyesi, Gaziantep İl Müftülüğü ile birlikte yürüttüğü "Haydi Çocuklar Camiye Namazını Kıl Puanını Topla Projesi" kapsamında ... Devamı »

TRT Çocuk "Karakter Tasarım Yarışması 2018" sonuçlandı

Genç tasarımcıların TRT Çocuk için hünerlerini sergiledikleri "Karakter Tasarım Yarışması 2018"de ödül kazananlar belirlendi.

Devamı »

Öğrenciler "Ömer dede"den fındık sepeti örmeyi öğreniyor

Avrupa'daki okullar için oluşturulan "eTwinning" topluluğuna katılan Samsun'daki Dikbıyık İlkokulu, hazırlanan projede tanıtım tapmak için fındık sepeti ör&u... Devamı »

"Sinema otobüsü" Kumru'da çocuklarla buluştu

Ordu'nun sineması bulunmayan Kumru ilçesinde çocuklar ayaklarına gelen "sinema otobüsü"nde film seyretmenin keyfini yaşıyor.

Devamı »

Bob Ross'tan etkilenip ressamlık hayali kurmaya başladı

Gaziantep'te televizyonlarda ressam Bob Ross'u izleyerek öğrendiği tekniklerle tablolar yapan 13 yaşındaki ortaokul öğrencisi İsa Sezgin, ilk sergisini açtı.

... Devamı »

Geleceğin "El Cezeri"leri Diyarbakır'da yetişiyor

Diyarbakır'da zihinsel kapasitesi yüksek, üstün yetenekli çocuklara özel eğitim verilen Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM), geleceğin "El Cezeri"lerini yeti... Devamı »

Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ni bu yıl 4 milyon kişi ziyaret etti

Türkiye'nin en büyük hayvanat bahçesi olan Gaziantep Hayvanat Bahçesi teknolojik altyapısıyla içerisindeki hayvanlara 5 yıldızlı otel konforu sunuyor.

... Devamı »

Ana sınıfı öğrencilerinden duyarlı davranış

Kayseri'de 40 ana sınıfı öğrencisi, kumbaralarda biriktirdikleri paraları, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Türk Kızılayı yetkililerine teslim etti.

... Devamı »

Sayfalar : |  Sonraki »

2019 © HerCocuk.org | Hakkımızda | İletişim | Yardım

Bu site Kaliteweb Web Hosting sunucularında barındırılmaktadır. Kiralık sunucu hizmeti Sunucuturkiye tarafından sağlanmaktadır.