Duyduk Duymadık Demeyin!

Öğrenciler "Ömer dede"den fındık sepeti örmeyi öğreniyor

Avrupa'daki okullar için oluşturulan "eTwinning" topluluğuna katılan Samsun'daki Dikbıyık İlkokulu, hazırlanan projede tanıtım tapmak için fındık sepeti ör&u... Devamı »

"Sinema otobüsü" Kumru'da çocuklarla buluştu

Ordu'nun sineması bulunmayan Kumru ilçesinde çocuklar ayaklarına gelen "sinema otobüsü"nde film seyretmenin keyfini yaşıyor.

Devamı »

Bob Ross'tan etkilenip ressamlık hayali kurmaya başladı

Gaziantep'te televizyonlarda ressam Bob Ross'u izleyerek öğrendiği tekniklerle tablolar yapan 13 yaşındaki ortaokul öğrencisi İsa Sezgin, ilk sergisini açtı.

... Devamı »

Geleceğin "El Cezeri"leri Diyarbakır'da yetişiyor

Diyarbakır'da zihinsel kapasitesi yüksek, üstün yetenekli çocuklara özel eğitim verilen Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM), geleceğin "El Cezeri"lerini yeti... Devamı »

Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ni bu yıl 4 milyon kişi ziyaret etti

Türkiye'nin en büyük hayvanat bahçesi olan Gaziantep Hayvanat Bahçesi teknolojik altyapısıyla içerisindeki hayvanlara 5 yıldızlı otel konforu sunuyor.

... Devamı »

Ana sınıfı öğrencilerinden duyarlı davranış

Kayseri'de 40 ana sınıfı öğrencisi, kumbaralarda biriktirdikleri paraları, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Türk Kızılayı yetkililerine teslim etti.

... Devamı »

Dünyanın en küçük sanat eserleri Kuşadası'nda sergileniyor

Aydın Kuşadası Tarihi Kalekapısı'ndaki tarihi bina, mikroskop veya büyüteç yardımıyla görülebilen "dünyanın en küçük sanat eserleri"... Devamı »

Çocuklar En Mutlu Gününü Oyuncak Müzesinde Geçirdi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Dünya Çocuk Günü olması münasebetiyle çocukları oyun ve oyuncak müzesinde ağırladı.

Devamı »

"Gezen Sinema" binlerce çocuğu sinemayla tanıştıracak

Milli Eğitim Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın iş birliğinde hayata geçirilen "Çocuklar İçin Gezen Sinema", binlerce çocuğu sinemay... Devamı »

Afrika Gine'de kurstaki öğrenciler tahta levhalarda Kur'an öğreniyor

Afrika ülkesi Gine'de kurslarda çocuklar, tahta levha üzerine yazılan ayetleri ezberliyor.

Devamı »

Sayfalar : |  Sonraki »

2018 © HerCocuk.org | Hakkımızda | İletişim | Yardım

Bu site Kaliteweb Web Hosting sunucularında barındırılmaktadır. Kiralık sunucu hizmeti Sunucuturkiye tarafından sağlanmaktadır.